Motosiklet Yıkama Oyunları

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 19 MB
  • Version 1.1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Cocos Apps
Kızlar için üretilmiş olan ender araç oyunları arasında yer alan bu oyun sayesinde siz de araçlara ilgi duymaya başlayacaksınız.

Motorlar genellikle erkeklerin ilgi alanıdır fakat bu oyun kız çocuklarının da büyük ilgisini çekecek. Eğitici pek çok özelliğe sahip olan bu oyun çocukların ilgi ve ihtiyaçlarını karşılayacak pek çok niteliğe de sahiptir. Anne ve babalar tarafından da desteklenen bu oyun özellikle okul öncesi dönemindeki çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak üretilmiştir.

Çocukların zihinsel gelişimini hızlandırmayı amaçlayan bu mükemmel oyun onların pek çok gelişim alanını da destekleyecek niteliklere sahip. Bu mükemmel oyun ile hem erkek hem de kız çocukları çok eğlenceli zaman geçirecekler. Oyun ile bir şeyler öğrenmek çocuklar için her zaman çok daha zevkli ve kolay olmuştur. Bu durum yetişkinler tarafından desteklenmeli tıpkı bu oyundaki gibi çocuklara yararlı bilgiler verilmeli. Bu oyunda çocuklar sevimli motorları temizleyip yıkayacak, en ufak kir bile bırakmayacak ve hiç sıkılmayacaktır.

Çünkü bu oyunda onların ilgi ve dikkatini çekecek olan yüksek görünüm kalitesi, sevimli ses efektleri ve birbirinden eğlenceli bulmacalar bulunmakta. Kaliteli, güvenilir ve aynı zamanda eğitici olan bu yepyeni oyun çocukların gelişimi için bir numara. Siz de çocuklarınızın gelişimini hızlandırmak ve destek vermek istiyorsanız bu eğitici oyunu indirin. Çocuklar hem eğlensin hem de öğrensin. 

Motosiklet Yıkama Oyunları indir